Dopravní nehoda a první pomoc - První pomoc

Nepřihlášený / Přihlásit
?

Všechny lekce v tématu Dopravní nehoda a první pomoc (1)

Závěrečný test Dokončeno
Lekce: 2

Závěrečný test

Spustit lekci
Opakovat
Právě se učím
Spustit test

Praktická procvičování

Metodika pro učitele

Metodika pro učitele

Obsahuje konkrétní náměty metodických postupů pro různé dopravní situace, pokyny pro práci s pracovními listy, náměty zahřívacích her a aktivit včetně evaluace. Celkem 42 stran A4 plných nápadů.

Metodika pro učitele ke stažení ve formátu PDF (635 kB)

Pracovní listy pro žáky

Pracovní listy pro žáky

Pracovní listy jsou určeny k dalšímu rozvoji činností a procvičení schopností žáků v oblasti dopravní výchovy. Obsahují fotografie a ilustrace pro lepší navození procvičované situace. Praktická cvičení jsou doplněna zábavnými kvízy a praktickými úkoly pro jednotlivce i skupiny. Metodika práce s pracovními listy a náměty her k této tematice jsou zpracované v Metodice pro učitele.

Pracovní listy pro žáky ke stažení formátu PDF (190 kB)

Omalovánky a vystřihovánky

Omalovánky a vystřihovánky

Vymalujte si s dětmi postavičky a objekty z filmů, vystřihněte je a sestavte si své vlastní dopravní situace. Nechte děti vysvětlit, jak dopravní situace řeší. Zkuste s nimi nafotit/natočit krátké video. Nejlepší videa z dopravní bezpečnosti odměníme! Tato nabídka (odměna za nejlepší krátká videa) platí pro školy i pro jednotlivce.

Omalovánky a vystřihovánky ke stažení formátu PDF (301 kB)

Vystřihovánky

Vystřihovánky

Vystřihněte si postavičky a objekty z filmů a sestavte vlastní dopravní situace. Nechte děti vysvětlit, jak situace řeší, na co je třeba si dát pozor. Zkuste s nimi nafotit/natočit krátké video. Nejlepší videa odměníme! Tato nabídka (odměna za nejlepší krátká videa) platí pro školy i pro jednotlivce.

Vystřihovánky ke stažení formátu PDF (688 kB)